Palu ailesiyle ilgili önemli gelişme!

Palu ailesiyle ilgili önemli gelişme!

...

Palu ailesiyle ilgili önemli gelişme!

...

Palu ailesiyle ilgili önemli gelişme!
29 Ocak 2019 - 21:47

KOCAELİ’nin Körfez ilçesindeki Tütünçiftlik Sahili’nde, 11 yıl önce kızı Melike ile kayıp olan Meryem Tanhal’ı arama çalışmaları k-apsamında yapılan kazıda bulunan kemiklerin, A-dli Tıp Kurumu’ndaki incelemeleri tamamlandı. Kemiklerin hayvan kemiği olduğu ortaya çıktı. Müge Anlı’nın programına çıktıktan s-onra günlerce konuşulan Palu alesiyle ilgili çok k-ritik bir gelişme y-aşandı.

Kocaeli’nin Körfez ilçesindeki Tütünçiftlik Sahili’nde, 11 yıl önce kızı Melike ile k-ayıp olan Meryem Tanhal’ı arama çalışmaları kapsamında yapılan k-azıda bulunan kemiklerin, Adli Tıp Kurumu’ndaki incelemeleri tamamlandı. Kemiklerin hayvan kemiği olduğu ortaya çıktı. Palu ailesiyle ilgili yürütülen s-oruşturma kapsamında, bir süre önce Körfez ilçesi Tütünçiftlik Sahili’ndeki 2 ayrı bölgede iş makinesiyle yapılan k-azıda bulunan kemik parçaları, Kocaeli Cumhuriyet Savcılığı tarafından incelenmek üzere İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Yapılan inceleme s-onunda kemiklerin hayvan kemiği olduğu tespit edildi. Kocaeli Cumhuriyet Savcılığı’nın yürüttüğü s-oruşturma ise devam ediyor. Kocaeli’nin Körfez ilçesinde yaşayan, aslen Ordulu olan Meryem Tahnal 2008’de, kızı Melike Tahnal da 2009’da k-aybolmuş, polis ekipleri k-ayıp kişilerin bulunması için çalışma başlatmış, herhangi bir bulguya ulaşılamamıştı.

K-ayıp anne ve kızının ö-l-d-ürülerek g-ömüldüğü i-htimali üzerinde duruluyor. Müge Anlı’nın programına katılan kayıp Meryem Tahnal’ın eniştesi Tuncer Ustael’in, kadının ö-l-d-ürülerek g-ömüldüğünü i-ddia ettiği yeri tarif etmesi üzerine, 3 Ocak’ta Derince ilçesinin 60 Evler Harikalar sahilinde bulunan ağaçlık ve çalılık alan, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı c*n-ayetine ilişkin yapılan arama çalışmasında da yer aldığı belirtilen k-adavra dedektör köpeği “Melon”un t-epkisi doğrultusunda güvenlik şeridine alınmış ve yapılan aramalarda kemikler bulunmuştu. Soruşturma k-apsamında anneHavva, baba Harun, ağabey İsa ile kardeşler Fatih ve Ayşe Palu, İzmit ilçesindeki evlerinde, Tuncer ve eşi Emine Ustael de İstanbul’da c-anlı yayın konuğu oldukları televizyon kanalının stüdyolarının bulunduğu binaya gelen p-olis ekiplerince g-özaltına alınmıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
10 Liralık Karışımla, 350 Liralık Krem Elde Ederek 10 Yaş Gençleşin.
10 Liralık Karışımla, 350 Liralık Krem Elde Ederek 10 Yaş...
72 Saatte Bağırsaklardan Toksin Atan Karışım
72 Saatte Bağırsaklardan Toksin Atan Karışım