İstanbullu Gelin’de beyin y-akan sahne...

İstanbullu Gelin'de beyin y-akan sahne izleyicinin aklını fena ti'ye aldılar

...

İstanbullu Gelin'de beyin y-akan sahne izleyicinin aklını fena ti'ye aldılar

...

İstanbullu Gelin'de beyin y-akan sahne izleyicinin aklını fena ti'ye aldılar
29 Ocak 2019 - 21:24

3 haftalık sezon arasından s-onra cuma akşamı 69. yeni bölümü ile ekrana gelen sevilen dizi İstanbullu Gelin’de öyle bir sahne var ki izleyici resmen ş-aştı kaldı. Süreyya ile Faruk’un tartıştığı sahnelerdeki ayrıntı gözlerden kaçmadı…

Star TV’nin 2 bucuk sezondur izleyici ile buluşan başarılı dizisi İstanbullu Gelin kısa bir sezon arasından -sonra olaylı başladı. Reyting listelerinde yayınlandığı gün zirveyi kimseyi kaptırmayan dizinin bir sahnesi ise izleyiciyi k-ızdırdı. Bu kadar o-lmaz dedirtti. Adem ile Güneş’in birlikte olduğunu bir türlü Dilara’ya söyleyemeyen Süreyya vicdan a-zabı çekerken Dilara tüm gerçeği öğrendi. Hala deli gibi aşık olduğu eski eşinin Güneş ile birlikte olmasını bir türlü hazmedemeyen Dilara bunun h-esabını Süreyya’ya s-ormaya k-arar verir. Çocukluktan beri en yakın arkadaşı olan Süreyya’nın böyle bir s-ırrı saklamasını hazmedemeyen Dilara ise tüm ipleri k-opardı ve Süreyya’nın h-ayatından ç-ıkmasını istedi.


İzleyicinin bu kadar o-lmaz dediği sahne ise bundan sonra y-aşandı. Gecenin bir saatinde Süreyya ve Faruk yatak odasında t-artışmaya başladı.Süreyya bir zamanlar Faruk’un da kendisini a-ldattığını i-ma edince Faruk ç-ıldırdı ve t-artışmanın ş-iddeti iyice arttı. Faruk ve Süreyya’nın h-iddetli bir şekilde t-artıştığı sırada odada biri daha vardı! Henüz 6 aylık olan kızları Yaz… Beşiğinde mışıl mışıl uyuyan Yaz’ın o t-artışmada u-yanmaması, a-ğlamaması uykusuna devam etmesi ile bu kadar olmaz d-edirtti. Diziyi izleyenlerin gözünden kaçmayan bu detay sosyal medyada da çok konuşuldu. Birçok izleyici aklımızla mı oynuyorlar, bebek o seste nasıl uyanmaz yorumunu yaptı. Gençlik aşkı Garip Bey ile evlenmesinin ardından h-asta olduğunu çocuklarına söyleyen Esma Boran konaktaki tüm dengeleri değiştirdi.


Garip Bey ile aynı konakta yaşamak istemedikleri için evden taşınma k-ararı alan çocuklar annelerin h-asta olduğunu öğrenince bu fikirden vazgeçtiler. Esma ve Garip başladıkları z-orlu yeni dönemi el ele vererek atlatmaya k-arar verdi bunun için kendilerine yeni planlar çizdiler. Faruk için baş edilmesi z-or da olsa d-engesini korumaya çalıştı. Süreyya s-orumluluklarının bilincinde dik durmaya çalışırken Dilara ile hiç istemediği bir ç-atışmada buldu kendini. Fikret için ise her şey daha da karışmaya başladı. Bir yandan annesinin h-astalığı, Garip’le konakta yaşama fikri diğer yanda İpek ile bir türlü oturtamadıkları evlilikleriyle sıkışmış hissetmekte her şeye yeniden başlamak istiyordu fakat düşündüğü gibi olmadı.


Çalkantılı bir evlilik yaşayan Fikret ve İpek arasında ipler iyice gerildi. Fikret’i geri kazanmak için elinden geleni yapan, sürekli alttan alan taraf olan İpek s-onunda p-es etti ve ona ilgisini açık açık belli eden lise arkadaşı Okan’a y-akınlaşmaya başladı. S-on zamanlarda karısına yaptığı h-aksızlığı anlayan Fikret ise karısı İpek’in gönlünü kazanmak için elinden geleni yapmaya k-arar verdi. Karısı için sürpriz hazırlayan Fikret her şeyi organize edip karısını almaya gelmişti ki gördükleri ş-ok etti. Karısını iş ortağı Okan ile bir otelin lobisinde samimi bir şekilde sohbet ederken y-akalayan Fikret o an ş-ok oldu.. Peki yeni bölümde neler olacak Dilara, Fikret’e durumu nasıl anlatacak?

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
10 Liralık Karışımla, 350 Liralık Krem Elde Ederek 10 Yaş Gençleşin.
10 Liralık Karışımla, 350 Liralık Krem Elde Ederek 10 Yaş...
72 Saatte Bağırsaklardan Toksin Atan Karışım
72 Saatte Bağırsaklardan Toksin Atan Karışım