İlaçsız Baş Ağrısı Nasıl Geçer?

İlaçsız Baş Ağrısı Nasıl Geçer?

baş ağrısı için doğal çözüm

İlaçsız Baş Ağrısı Nasıl Geçer?

baş ağrısı için doğal çözüm

İlaçsız Baş Ağrısı Nasıl Geçer?
08 Nisan 2019 - 20:56

Baş a-ğrısından bu öneriler ile doğal yolla kurtulabilirsiniz. Baş a-ğrılarının belli başlı sebeplerinden biri s-trestir. S-tres sebebiyle kaslarımız sertleşir ve boyun a-ğrısıyla başlayıp baş a-ğrısına çevirebilir. YÖNTEM 1 – Boynunuzu ve omzunuzu hareket ettirerek ufak egzersizleri deneyin. Oturduğunuz koltuğun rahat olmasına önem verin. YÖNTEM 2 – Limon aromaterapi özellikleri sayesinde baş a-ğrısına iyi gelir. Bir parça limonu elinizde ovuşturup macun kıvamına getirin ve yüzünüze ve alnınıza sürün.

YÖNTEM 3 – S-trese bağlı baş a-ğrılarında yastığınıza birkaç damla lavanta yağı damlatıp uyuyabilirsiniz. YÖNTEM 4 – Başınız a-ğrıdığında baskı uygulayarak a-ğrıyı geçirebileceğiniz noktalar bulunur. Bu nokta baş parmağınız ve işaret parmağınızın arasında kalan eklem noktalarıdır. Bu noktayı hafifçe bastırıp yuvarlak hareketler halinde baskı uygulayın. YÖNTEM 5 – Sıcak duş gevşeme hissi yaratır. Duşa giremiyorsanız ayaklarınızı sıcak su dolu bir kapta bekleyebilirsiniz. YÖNTEM 6 – Baş a-ğrısına karşı duştan s-onra ayaklarınızı soğuk suyla yıkayın.! Özellikle sıcak suyla banyo yapıldığında veya uzun müddet banyoda kalındığında k-a-nın ayaklarda, bacaklarda çoğalması ve beyne giden k-a-nın azalması söz konusu olacaktır. Böyle bir durumda ayaklara soğuk su dökmek, k-a-nın beyne daha fazla gitmesine sebep olacaktır. Bu da kişinin rahatlamasına ve eğer baş -ağrısı varsa onunda geçmesini sağlayacaktır.

YÖNTEM 7 – BAŞ A-ĞRISINA KESİN ÇÖZÜM.. Burnumuzun neden 2 deliği var ? Nefes alırken her iki deliği birden kullanırız. Sağ taraf sıcağı (güneşi), sol taraf soğuğu (ayı) temsil eder. BAŞINIZ A-ĞRIYORSA sağ burun deliğinizi kapatın 5 dakika süreyle sol burun deliğinizden nefes alın.. KENDİNİZİ YORGUN HİSSEDİYORSANIZ sol burun deliğinizi kapatın, sağ burun deliğinizden nefes alın. (Zihninizi de açar).

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
10 Liralık Karışımla, 350 Liralık Krem Elde Ederek 10 Yaş Gençleşin.
10 Liralık Karışımla, 350 Liralık Krem Elde Ederek 10 Yaş...
72 Saatte Bağırsaklardan Toksin Atan Karışım
72 Saatte Bağırsaklardan Toksin Atan Karışım