Her Türlü Sıkıntının giderilmesi ve...

Her Türlü Sıkıntının giderilmesi ve isteklerimiz İçin Şahmeran Duası

...

Her Türlü Sıkıntının giderilmesi ve isteklerimiz İçin Şahmeran Duası

...

Her Türlü Sıkıntının giderilmesi ve isteklerimiz İçin Şahmeran Duası
29 Ocak 2019 - 22:24

Şahmeran d-uası, A-llah nazarında m-akbul olan d-ualardan biridir. İçerisinde A-llah’ın isimleri olduğundan her türlü dilek için okunabilir. Bu d-uanın e-tkisi de çabuk olacaktır. D-uanın abdestli olarak okunması gerekir. D-uayı okumaya h-amdele, b-esmele ve salvele ile başlanması niyetin çabuk gerçekleşmesine yardımcı olacaktır. işe girmek isteyenler, kısmetini arayanlar, psikolojik s-orunları olanlar kısaca her türlü s-orunu bulunanlar bu d-uayı okumalıdır.


Bu d-ua en az okuma şekliyle 7 gün boyunca okunsa bile her derdinize d-eva olacaktır. D-uanın içeriği kelime-i tevhid ve Esma-i ilahilerden oluştuğundan, okuma şekillerine riayet eden h-astalar A-llah’ın izniyle iyileşmektedir. Şahmeran d-uası nasıl okunmalıdır? Sevgi ve muhabbet isteyenler 3 gün boyunca 61 defa okumalıdır. Her türlü dilek için 41 defa okunmalıdır. Geceleri rahat uyumak isteyenler 3 kez okumalıdır. N-azardan korunmak için 7 defa okunmalıdır. C*n ve ş*ytan ş-errinden korunmak, g-ünahların affı, gönül rahatlığı ve k-ötülüklerden s-akınmak için her gün sabah ve akşam birer kez okunmalıdır.


Şahmeran d-uası A-llahu la ilahe illa Hüvel Hayyul Kayyum.A-llahula ilahe illa Huvel aliyul H-akim. A-llahu la ilahe illa huves Semiul Alim. A-llahu la ilahe illa Huver Rahmanürrahim A-llahu la ilahe illa Huvel Vahidul Ehad. A-llahu la ilahe illa Huvel Ferdül Varid. A-llahu la İlahe illa Huve Raufur R-ahim. A-llahu la ilahe illa Huvel Aziz’ur Rahim. A-llahu la ilahe illa huvez Zahirul Batınu.A-llahu la ilahe illa Huvel Ahadus Samedu. A-llahu la ilahe illa Huvel Fetta’ul Alim.A-llah’u la ilahe illa Huvel Aziz’ul Alim. A-llahu la ilahe illa Huvel Hannan’ul Mennan’ul Deyyan.A-llahu la ilahe illa Huvel Kadir’ul Kahiru A-llahu la ilahe illa Huver-Rafiul Alim.A-llahu la ilahe illa Huver-Rabbül arş’il Azim. A-llahu la ilahe illa Huvel Melikul Kudüs.A-llahu la ilahe illa Huvel Hamdul mubin. A-llahu la ilahe illa Huvel Bais’ul Varis.A-llahu la ilahe illa Huvel Esmaul Hüsna Huvel Hayy’u la ilahe illa Huve Fadi’u Muhlisine Lehuddiyn. Subhane birahmetike ya erhammerrahimin. Velhamdu-lillahi R-abbil alemin.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
10 Liralık Karışımla, 350 Liralık Krem Elde Ederek 10 Yaş Gençleşin.
10 Liralık Karışımla, 350 Liralık Krem Elde Ederek 10 Yaş...
72 Saatte Bağırsaklardan Toksin Atan Karışım
72 Saatte Bağırsaklardan Toksin Atan Karışım